Milan Černý - CeMiCar - prodej, montáž a opravy veškerých elektrických komponent Vašeho vozidla.

Krimistop

 

[Probíhají úpravy]

Vhodnost použití
Identifikační sady
Funkční schéma

    Aplikace KRIMISTOP® přináší nový přístup k ochraně majetku. Dosud používané způsoby zabezpečení majetku mechanickými nebo elektronickými systémy jsou stále velice důležité a nezbytné, ale i přes neustálý technický vývoj nelze vyloučit jejich překonání. V případě zajištění zcizeného nebo ztraceného majetku vyvstává mnohdy neřešitelný problém s jeho identifikací a se zjištěním oprávněného majitele.

A právě v této fázi nastupuje systém KRIMISTOP®. Předměty označené identifikačními prvky a evidované v aplikaci KRIMISTOP® lze rychle, jednoduše a spolehlivě identifikovat a navrátit majiteli.

Nezáleží na tom, je-li předmět zcizen nebo ztracen, vždy se výrazně zvyšuje šance na jeho navrácení. Aplikace identifikačních prvků na chráněné předměty je přitom jednoduchá a rychlá.

Ochranné funkce systému KRIMISTOP® jsou především preventivní a identifikační, systém nezajišťuje přímou fyzickou ostrahu. Cílem je odrazení zlodějů od pokusů krádeží, předměty i prostory, vybavené ochrannými prvky, jsou viditelně značeny výstražnými nálepkami, čímž dávají zlodějům najevo, že se jim mají vyhnout. Značené a chráněné věci nejsou lehce prodejné a mohou být při nelegálním držení velice nebezpečné - stávají se prakticky bezcennými, a to již před jejich zcizením.

 Více informací najdete na www.krimistop.cz

 

Domů ] Vhodnost použití ] Identifikační sady ] Funkční schéma ]