Milan Černý - CeMiCar - prodej, montáž a opravy veškerých elektrických komponent Vašeho vozidla.

Identifikační sady

 

[Probíhají úpravy]

Identifikační sada - základní prvek systému KRIMISTOP®

    Identifikační sada je soubor identifikačních prvků (mikroteček, mikročipů, kódovaných etiket a leptaných kódů), aplikačních pomůcek, potřebných tiskovin (návodu k použití, registračního a evidenčního formuláře s odpovědní obálkou), výstražných etiket, přihlašovacích údajů pro přístup k aplikaci Centrálního registru KRIMISTOP®. Tento soubor tvoří ucelenou službu klientům systému a dovolí bez dalších poplatků trvalé označení a evidenci předmětů v registru. Registr je mezinárodní a základní ověření předmětů je možné provádět celosvětově.

 

Identifikační sada AUTO - cena: 2.675,- Kč včetně aplikace

Identifikační sada pro označování větších dopravních prostředků - vhodná především pro osobní automobily-M1,M1G; pracovní stroje-S; speciální a nákladní automobily - N1,N2,N3,N1G,N2G,N3G; autobusy - M2,M2G,M3,M3G; traktory-T1,T2,T3, T4,T4.1,T4.2; přívěsy a návěsy; větší motorové lodě; letadla.ednou sadou lze označit a evidovat 1 dopravní prostředek se třemi doplňkovými předměty.

 

Identifikační sada MOTO - cena: 1.220,- Kč včetně aplikace

Identifikační sada pro označování malých dopravních prostředků - vhodná především pro motocykly - LC,LD,LE; vybrané malé návěsy a přívěsy; vybraná ostatní vozidla-R; menší motorové lodě; malá letadla. Jednou sadou lze označit a evidovat 1 dopravní prostředek se třemi doplňkovými předměty.

 

Identifikační sada SCOOTER - cena: 625,- Kč včetně aplikace

Identifikační sada pro označování malých dopravních prostředků - vhodná především pro mopedy, skútry, staré a levné motocykly - LC,LD,LE. Jednou sadou lze označit a evidovat 1 dopravní prostředek se třemi doplňkovými předměty.

 

Identifikační sada KOLO STANDARD - cena: 250,- Kč

Identifikační sada pro označení a evidování 1 jízdního kola. Obsah: 1ks mikročip, 1ks kódovaná etiketa a sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada KOLO EXTRA - cena: 685,- Kč

Identifikační sada pro označování jízdních kol. Umožní označit a evidovat jedno jízdní kolo (především speciály, závodní, ...) a jeho významné komponenty. Obsah: zásobník s 2500 ks mikroteček v laku, knoflíkový mikročip, mikročip v držáku do trubky, skleněný mikročip, kódovaná evidenční etiketa, sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada SKI - cena: 375,- Kč

Identifikační sada pro označování lyží. Jednou sadou lze označit a evidovat 1pár lyží. Obsah: 2ks samolepících diskových mikročipů, sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada SKI PLUS - cena: 540,- Kč

Identifikační sada pro označování lyží a lyžařských bot. Jednou sadou lze označit a evidovat 1pár lyží a jedn pár lyžařských bot. Obsah: 4ks samolepících diskových mikročipů, sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada SKI SNOWBOARD - cena: 460,- Kč

Identifikační sada pro označování snowboadru a sportovních bot. Jednou sadou lze označit a evidovat 1 snowboard a jedn pár sportovních bot. Obsah: 3ks samolepících diskových mikročipů, sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada Zahrada/Dílna - cena:250,- Kč

Identifikační sada pro označování zahradního a dílenského vybavení. Jednou sadou lze označit a evidovat 1 předmět. Obsah: 1ks diskového mikročipu, sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada Domácnost/Kancelář - cena: 650,- Kč

Identifikační sada pro označování drobnějších předmětů - vhodná především pro audio/video techniku, cennosti, umělecké předměty, starožitnosti, sakrální předměty, zahradní, dílenské a domácí vybavení, hudební nástroje, kancelářské a zdravotnické vybavení a techniku, sportovní vybavení, zbraně a podobně. Jednou sadou lze označit a evidovat až 60 předmětů. Obsah: zásobník s 2500 ks mikroteček v laku, 2ks samolepících diskových mikročipů, sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada MOBIL - cena:195,- Kč

Identifikační sada pro označování mobilního telefonu. Jednou sadou lze označit a evidovat 1 předmět. Obsah: zásobník se 400 ks mikroteček v laku, sada výstražných samolepicích etiket.

 

Identifikační sada GOLF MINI - cena: 79,- Kč

Identifikační sada pro označování golfového vybavení. Jednou sadou lze označit a evidovat sadu 15 golfových holí, 1 bag a 1 vozík na hole. Obsah: sada výstražných samolepicích etiket.

 

Registrační sada KRIMISTOP - cena: 30,- Kč

Registrační obálka pro založení účtu KRIMISTOP (bez ochranných prvků), použití pro nového uživatele, na kterého budou např. převáděny označené předměty od jiných uživatelů. Obálka není třeba při registraci běžných identifikačních sad, všechny sady tuto obálku s přístupovými kódy obsahují.

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Domů ] Nahoru ]