Milan Černý - CeMiCar - prodej, montáž a opravy veškerých elektrických komponent Vašeho vozidla.

Alarmy a CZ

 

[Probíhají úpravy]

 

Autoalarmy - zařízení je určeno k elektronickému zabezpečení vozidla s možností ovládání centrálního zamykání a dalšími doplňkovými funkcemi. Při neoprávněném vniknutí do vozidla (otevření dveří nebo kapoty) nebo při úderu do vozidla dojde k rozblikání směrových světel a rozhoukání sirény. Cena od 3.450,- Kč včetně montáže.

Alarm určený pro nejmodernější automobily vybavené sběrnicovým systémem CAN BUS a originálními dálkovými ovladači. Hlavní výhodou tohoto alarmu je, že používáte nadále originální klíče. Cena od 5.450,-Kč včetně montáže.

 

GPS Lokalizátor - je určený pro samostatnou montáž nebo jako příslušenství k autoalarmu.

3 stupně zabezpečení: 1 - automatické zasílání poplachových SMS při narušení vozidla (při připojení autoalarmu). 2 - zasílání poplachových SMS s GPS souřadnicemi při změně polohy vozidla při vypnutém zapalování. 3 - zasílání poplachových SMS s GPS souřadnicemi při změně polohy vozidla i při zapnutém zapalování.

Možnost předvolení až 3 telefonních čísel pro zasílání poplachových SMS.

Zasílání SMS o pozici a rychlosti vozidla po vyžádání.

Dálkové ovládání výstupu relé prostřednictvím SMS.                

Editace textů poplachových a lokalizačních zpráv.

Ochrana SMS příkazů bezpečnostním PIN kódem.

Pokud chcete zobrazit polohu Vašeho vozidla na mapě, máte několik možností. Můžete využít např. GPS navigační přístroj, který Vám polohu Vašeho vozidla po zadání souřadnic zobrazí a taktéž Vás k vozidlu může dovést . Další jednoduchou možností je vyhledávat přesnou pozici vozidla v mapových podkladech, které jsou zdarma přístupné na internetu. Je nutné doplnit SIM kartu.     Cena 7.490,- Kč + montáž

   

 

Centrální zamykání - speciálně připravené pro montáž dle typu vozidla. CZ se dodává ve dvou-dveřovém nebo čtyř-dveřovém provedení a některé sady lze doplnit o motorek pátých dveří nebo kufru. Kromě speciálních centrálních zamykání dodává také univerzální. Samozřejmostí je i možnost CZ na dálkové ovládání.

Speciální sada CZ již od 2.750,- Kč Speciální sada CZ + DO již od 3.450,- Kč
Škoda Roomster - 3.750,- Kč Škoda Fabia I. - 3.590,- Kč
Univerzální sada CZ již od 1.950,- Kč Univerzální sada CZ + DO již od 3.250,- Kč

Univerzální dálkové ovládání pro centrální zamykání již od 1.690,- Kč

Cena včetně montáže a DPH.

Domů ]